Методи внесення добрив під озиму пшеницю

Введення озимої пшениці в сівозміну дає вам багато практичних переваг, включаючи те, що озима пшениця приносить на 30-45% більше врожаю, ніж її яра «конкурентка». Однак агрономія і добриво цієї культури можуть істотно відрізнятися від прийнятих при виробництві ярої пшениці. Для багатьох фермерів вирощування озимої пшениці може стати новим і важким досвідом

Надмірне застосування добрив - перевага чи надолік?

Органічні добрива (гній, компости) мало концентровані, добре збалансовані за елементами живлення, діють поступово, позитивно впливають на водно-фізичні властивості грунту. Хоча систематичне надмірне застосування добрив в високих, необгрунтованих норм органічних добрив (20-30 кг гною на м2 щорічно протягом кількох років) також призведе до негативних наслідків, особливо через утворення в грунті надлишку засвоюваного азоту.

Вовчок – особливості та методи боротьби

Одна із найчисленніших груп підземних паразитів - вовчок - Проrobanche в порівнянні з іншими родами сімейства відрізняється винятковою різноманітністю видового складу (відомо до 120 видів). Пояснюється це широким ареалом поширення і великим діапазоном у виборі рослин-господарів. Представники роду вовчок паразитують на дикорослих, культурних і бур`янистих рослинах.